Satış Öncesi Sorularınız İçin Telefon Numaramız : 0532 164 83 62 ( 10:00 - 20:00 )

Müşteri Girişi

HİZMET SÖZLEŞMESİ

Bu sözleşme, TemaFabrika.Com sitesinde yer alan temalardan herhangi biri satın alındığı anda yürürlüğe girer. Satın alan müşteri satın alma sayfasında bulunan Hizmet sözleşmesini okudum ve onaylıyorum kutucuğunu işaretlediğinde sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

TemaFabrika.Com sitesinde yer alan tüm temaların 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu‘na uygun şekilde yasal tescil işlemleri yapılmıştır, tüm satış, dağıtım ve diğer hakları firmamıza aittir. Sitemizden satın alınan temalarda lisans süre sınırlaması bulunmamaktadır.

TemaFabrika.Com sitesinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına, o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.

Müşteri cayma hakkı kapsamında, herhangi bir neden belirtmeksizin, satın aldığı hizmeti 15 gün içinde iade edebilir. Müşterinin ödediği ücret, 3 iş günü içinde müşterinin belirteceği banka hesabına, eksiksiz şekilde yatırılır.

İade talebi için detay@temafabrika.com adresine e-posta gönderilmesi yeterlidir.

Müşteri satın aldığı temalar üzerinde kişisel değişiklik taleplerini firmamıza iletebilir, belirlenecek ekstra ücret ve süre konusunda anlaşma sağlanırsa bu değişiklikler firmamız tarafından yapılabilir.

Firmamız tarafından herhangi bir hosting ( barındırma ) hizmeti verilmemektedir. Bu nedenle her müşteri kendi sitesinin güvenliğinden sorumlu durumdadır. WordPress sistem dosyalarının veya eklentilerin her zaman en güncel sürüm takibi yapılmalıdır. Bu gibi durumlardan dolayı meydana gelebilecek herhangi bir sorunda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. WordPress ve sunucu güvenliği konusunda her müşterinin profosyonel destek alması önerilir.

Müşteri satın aldığı temalardan kaynaklı oluşabilecek her türlü sorunlarda firmamıza destek talebinde bulunabilir. Temadan kaynaklı olduğu tespit edilen tüm sorunlar ( güncellenen veya devre dışı bırakılan fonksiyonlar ve güvenlik ile ilgili durumlar dahil ) incelendikten sonra en uygun çözüm en geç 5 iş günü içinde sunulacaktır.

Müşteri satın aldığı temanın kurulduğu içeriklerden kendi sorumludur. TemaFabrika’nın müşterinin sitesine eklediği içeriklerden dolayı hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Müşteri satın aldığı temaların orjinal çizim dosyaları talep edemez.

TESLİMAT

Müşteri aksi bir istekde bulunmadığı sürece tüm temaların kurulumu ve genel ayarları, müşterinin vereceği kendine ait websitesi bilgileri ile online olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurulum en geç 24 saat içinde yapılmaktadır.

Kurulum yapıldıktan sonra, müşterinin e-posta adresine kurulum tamamlandığına dair bilgi gönderilir. Ayrıca müşterinin talep etmesi halinde, müşterinin web sitesine göre hazırlanan dosyalar e-posta olarakta gönderilebilir.

Müşteri satın alma işlemi sonrası, kurulum yapıldıktan sonra, istediği herhangi bir zamanda tema dosyalarını tekrar temin etmek isterse, detay@temafabrika.com adresine e-posta göndererek, dosyaların tekrar gönderilmesini talep edebilir. Dosyalar hazırlanarak, istenilen e-posta adresine gönderilecektir.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ VE KVKK HAKKINDA

Gizlilik ve ilgili konular hakkında gerekli açıklama ve bilgiler için tıklayınız.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında gerekli açıklama ve bilgiler için tıklayınız.

Türkiye'nin Wordpress Tema Üreticisi. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınız için iletişim numaramız

0532 164 TEMA / 0532 164 83 62 - E-Posta Adresi : bilgi@temafabrika.com
Hizmet Sözleşmesi - Gizlilik Sözleşmesi - KVKK Politikası
bi gezelim - kiralik iş makinesi - bozcaada - davetiye sözleri