TEMAFABRİKA'YA HOŞGELDİNİZ

HAKKIMIZDA

WordPress tema yapımı konusunda uzun yıllardır farklı ajanslara ve kişilere özel projeler hazırladıktan sonra 2011 yılı ortalarında TemaFabrika markasıyla lisanslı temalar yaparak sektöre adım attık.

WordPress tema tasarım hizmetimiz Google ve diğer arama motorları için seo uyumlu şekilde hazırlanmaktadır. Sadece tema yapmayı değil, sizin satın aldığınız temalardan en iyi verim ve geliri elde edebilmenizi amaçladığımız için temalardaki reklam alanlarının yerleşimini de özenle seçmekteyiz.

Satış ekibimiz haftanın her günü 10:00 ile 22:00 saatleri arasında satış öncesi sorularınız için hizmetinizdedir. Destek ekibimiz ise TemaFabrika Müşteri Paneli ile saat farkı olmaksızın sizinle ilgilenmektedir.

Satışını gerçekleştirdiğimiz temalar dışında kendinize yada firmanıza özel tema tasarımı yaptırmak isterseniz iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

TemaFabrika olarak 2014 yılı başlangıcı ile hizmetlerimizin arasına Seo Danışmanlığı ekleyerek bu sektörlerde müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Seo danışmanlığı hizmetimiz, ekibimiz tarafından tamamen manuel şekilde yapılmakta olup hiç bir hazır paket sistemi kullanmamaktayız. Google arama sonuçlarında sitenizin hedef kelimede ilk sayfada yer alması için kalıcı uygulamalar yapıp uygun fiyat avantajı ile hizmet vermekteyiz.

Fiyatlandırma ve sorularınız için İletişim Formu ile bilgilerinizi iletiniz. Ekibimiz kısa sürede sitenizi ve rakiplerinizi inceleyerek sizinle iletişime geçecektir.

Sitemizdeki tüm temalarımızın 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’na uygun şekilde yasal tescil işlemleri yapılmıştır.

bozcaada - kocaeli yurt