TEMAFABRİKA'YA HOŞGELDİNİZ

İşlem Rehberi

SİPARİŞ OLUŞTURMA

1- TemaFabrika.Com sitesi üzerindeki herhangi bir ürün detay sayfasında satın al butonu tıklanır.
2- Açılan sayfada seçtiğiniz ürünü kullanacağınız alan adı ile varsa bize iletmek istediğiniz bilgileri girmeniz istenir.
3- Aynı sayfa üzerinde hizmet sözleşmesi bağlantısını tıklayarak sözleşmeyi okumanız gerekir.
4- Sözleşme şartları size uygun ise Sipariş Tutarı bölümünde size gösterilen kdv dahil toplam ücreti onaylıyorsanız Kişisel Bilgilerinizi girerek sipariş oluşturmaya devam edebilirsiniz.
5- Açılan sayfada ödeme yöntemlerini görebilir, ardından siparişi tamamla butonunu tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.
6- 5. maddede seçtiğiniz ödeme yöntemi ile ödemenizi yaptıktan sonra http://panel.temafabrika.com adresinde Ödeme İşlemleri menüsü altındaki Ödeme Bildirimi yap sayfasından ödeme bildirimi yapabilirsiniz.
7- Ödeme bildiriminiz sonrası bilgilerde herhangi bir problem yok ise 24 saat içerisinde tema sitenize kurulacak ve size bilgi verilecektir.

HİZMET SÖZLEŞMESİ

TemaFabrika.Com sitesi üzerinden verdiğiniz sipariş öncesi okuyup onaylamanız gereken hizmet sözleşmesi aşağıdaki adreste yer alır.

“http://www.temafabrika.com/hizmet-sozlesmesi”

FAYDALI OLABİLECEK BİLGİLER

1- Ftp, Cpanel, Wp admin vs gibi şifrelerinizi sık sık değiştirmeli, şifrelerinizi basit tahmin edilemeyecek karakterlerden oluşturmalısınız.

2- Kurulum sonrası dosyalarınızın orjinal yedeğini mutlaka almalısınız.

3- WordPress dosyalarınızı ve tüm diğer eklentilerinizi güncel tutmalı, yeni çıkan sürümleri kurmalısınız.

4- Ftp’ye bağlandıgınız bilgisayarlarda sık sık virüs taraması yapmalısınız, sitelere zarar veren virüslerin çoğu bilgisayarlardan bulaşmaktadır.

5- Belirli aralıklarla CPanel’den Ftp virüs taraması yapmalısınız.

bozcaada - kocaeli yurt