TEMAFABRİKA'YA HOŞGELDİNİZ

WordPress Hangi Siteler İçin Uygundur ?

WordPress, ilk olarak blog üretme mantığı ile yola çıkmış olan açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Sektörde birçok rakibi olmasına karşın geliştiricilerin dikkatini çekmiş ve açık kaynak kodlu olmasının avantajıyla günümüzde her web sitesinin ihtiyacını karşılayabilecek konuma gelmiştir.

Yeni bir site açmak isteyen tüm webmasterların ilk aklına gelen yazılım olan wordpress her geçen gün kendini yenileyerek, amatörden profosyonele tüm proje sahipleri tarafından kullanılan bir yazılım haline gelmiştir.

WordPress tema Google arama sonuçlarına bakıldığında yüzlerce amatör ve profosyonel tema üreticisi ve yüzlerce farklı tema ile karşılaşabilirsiniz. Buradaki en önemli seçenek size en uygun özellikleri belirlemek ve size destek sağlayabilecek olan tema yapımcısını bulabilmektir.

WordPress tema yapımcıları parakende olarak hazır temalar satabildiği gibi kişiye özel tema yapımı hizmetleri de vermektedir. Tercih etmeniz gereken seçenek hazır satılan bir temayı alıp sitenizi oluşturmak ya da bütçenize göre özel wordpress tema yaptırmaktır.

Günümüzde wordpress tema olarak yapılmış ve yayınlanan çok kapsamlı siteler vardır. Bunlardan bazıları ise; cpanel.net, codeforamerica.org, bbcamerica.com, olympic.ca, blog.microsoft.com.tr, katiecouric.com, chp.org.tr’dir. Bu liste daha yüzlerce farklı büyük firma sitesi ile yazılabilir.

Günümüzde siyasi partilerden haber sitelerine, holdinglerden video yayın sitelerine kadar bir çok farklı sektörde küçük ve büyük ölçekli firmalar wordpress alt yapısına güvenerek siteler oluşturulabiliyorsa sizlerde dilediğiniz web sitesine wordpress tema güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

bozcaada - kocaeli yurt